روزگذرهای من

بِسْمِ اللَّـهِ الرَّ‌حْمَـٰنِ الرَّ‌حِیمِ وَقُل رَّ‌بِّ أَدْخِلْنِی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِ‌جْنِی مُخْرَ‌جَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّی مِن لَّدُنکَ سُلْطَانًا نَّصِیرً‌ا

گروه کامپیوتر موسسه آموزش عالی خراسان
ساعت ۱٠:٥۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٥ دی ۱۳۸٧  کلمات کلیدی: اشتغال ، تدریس

موسسه آموزش عالی خراسان از سال 1384در رشته کاردانی نرم افزار و از سال 1385 در رشته کارشناسی نرم افزار و کاردانی سخت افزار و از سال 1386 در رشته کارشناسی سخت افزار اقدام به جذب دانشجو نموده است.

در طول این مدت آقای مهندس علی خرمی مدیریت گروه کامپیوتر را بر عهده داشتند و با تلاش و پیگیری ایشان، در حال حاضر، موسسه دارای سه عضو هیئت علمی تمام وقت و چهار عضو هیئت علمی نیمه وقت در گروه کامپیوتر می باشد و بسیاری از مشکلات زمان راه اندازی موسسه برطرف گردیده است.

گویا تقدیر اینچنین بوده که ایشان بنا به دلایلی و در جهت حفظ روند پیشرفت موسسه از این سمت کناره گیری نمایند.

از طرفی آقای دکتر علی کارساز که از اساتید مجرب و با ارزش گروه برق موسسه می باشند از امروز به طور رسمی به عنوان معاون آموزشی موسسه فعالیت خود را آغاز نمودند و من نیز با حکم ایشان از امروز به طور رسمی به عنوان مدیر گروه کامپیوتر موسسه شروع به فعالیت نمودم.

امیدوارم با استعانت از خدای متعال و با همکاری با دیگر اساتید محترم بتوانیم خدمات علمی بهتری را به جامعه علمی و به ویژه دانشجویان عزیز موسسه آموزش عالی خراسان ارائه نماییم.