آدمهای کوچک . آدمهای بزرگ

همیشه سعی کردم در برخوردهایم با دیگران، تا جاییکه امکان داشته باشد صبور باشم و گوش دادن به صحبت کسی که با من حرف می زند را رعایت کنم (هرچند که در خانه که این امر لازم تر است شاید بیشتر در این خصوص کوتاهی می کنم).

اما وقتی مسئولیت ها و دغدغه ها بیشتر می شود و فرصت کمتر، شاید نتوانی به آنچه می خواهی به طور کامل عمل کنی. از این بابت از همه (خانواده، دوستان، اساتید، دانشجویان) و به خصوص همسر و فرزندانم پوزش می طلبم.

همچنین سعی کردم در برخوردهایم با دیگران، هرکه باشد نکات مثبتی را یاد بگیرم.

بعضی آدمها خیلی بزرگوار و بعضی کوچکتر از اندازه خود هستند. بعضی ها هم دل بزرگی دارند.

خداوندا قبل از هر نعمتی ظرفیت استفاده و شکر آن را به من عطا فرما

 

/ 6 نظر / 15 بازدید
بهونه همیشگی

[گل][گل][گل]صبوری خوبه ولی تا اندازه ای که سو استفاده نشه موفق و مانا باشی

فائزه

غمگین بودن بهانه می خواهد اما برای شاد بودن هرگز نباید دنبال دلیل و بهانه بود. شادی و نشاط حالت طبیعی جسم و روح و ذهن ماست. در حقیقت تنها زمانی که شاد و خوشحال و آرام هستیم بدن ما در وضعیت کارکردی صحیح قرار دارد و روح و ذهن آرام است که می تواند بیماری ها را علاج دهد و سلامتی را در تمام وجود انسان بگستراند. هرگز برای شادبودن منتظر بهانه و یا اتفاق خاصی نباشید. همین الان شاد باشید.

بهمن

استاد ارجمند. نامه ذیل رو خوندم. نظری ندارم.. نمی تونم قضاوت کنم... ضمنا سبک تدریس ما با هم خیلی فرق داره استاد ... چی بگم؟ در ظاهر اینطور به نظر می رسه که شخص تند قضاوت کرده. دیده ام که بعضی شاگردان شما از رفتار ، نجابت و شرافت شما در کار تعریف می کنند و باورم نمی شه که کسی اینطور قضاوت تندی داشته باشه ... من این حس رو نسبت به تک و توکی از اساتیدم تجربه کرده ام در دوران کودکی ... و فکر می کنم که بخشی هم از این احساس مربوط به کودکی باشد... احساسم اینست که نباید کسی را خورد کرده باشید بلکه کسی شاید انقدر شکننده بوده است که به هر حرکتی به هر حال می شکست... به هر صورت اگر در قلب خود قصد اصلاح جهان را نداشته اید و به عنوان یک حرفه ای قصد ارائه خدمات برتر برای نام و جاه و جلال این یا آن دنیایی داشته اید و هرگز قصد خشم بر کسی راندن و ادب کردنش را نداشته اید ...، پس نگران این برداشتهای ناصواب هم نباشید. پی نوشت شما حاکی از صداقت و معصومیت شما دارد ... نگران نباشید

بهمن

جسارت بنده رو ببخشید. چون خودتو دستور فرمودید نظر بدم ، دخالت کردم. ان شاالله موفق و موید باشید ... همانطور که می دانم تا به حال بوده اید و از این پس نیز خواهید بود نگران نباشید. شما خوبید. واقعا خوبید و کم نظیر

hh

استادچرادرترم جدید هیچ درسی درجهاددانشگاهی باشماارئه نشده[سوال][سوال][سوال][سوال][سوال] درضمن فکرنمی کنم شماکوتاهی‌ حداقل درحق دانشجویان کرده باشید.