راهیان نور

هر ساله در ماه اسفند، کاروانهای راهیان نور به سمت مناطق عملیاتی دفاع مقدس در 8 سال هجوم ددمنشانه دشمنان این مرز و بوم، روان می شوند و تجدید میثاقی می کنند با شهدا، جانبازان و آزادگان عزیز و خود را جلا می دهند تا زنگار دنیا از دلهاشان برود و آغوش خدا را حس کنند. من در سال 1379 در زمانی که هنوز دانشجو بودم به آن سرزمین رفته ام. زمانی که هنوز راه کربلا باز نبود و دیکتاتور بعثی آن (صدام) در قدرت بود. سخت بود که تا نزدیکی عراق بروی و نتوانی به زیارت ائمه علیهم السلام بروی. اما سنت الهی این است که جابران و مستکبران را مهات می دهد و سپس به عذاب قهر الهی دچار می کند.

باشد که در سال جدید خبرهای خوشی از حرکت بشریت به سوی معنویت و برابری و برادری داشته باشیم و وعده الهی در به قدرت رسیدن مظلومان و مستضعفان عالم را شاهد باشیم و فرج امام عصر حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف را دریابیم.

/ 1 نظر / 18 بازدید
بنده خدا

شهيد گمنام حقيقتي آسماني است که براي شناخت او بايد آسماني شوي و به همين دليل است که در روايات، آنان را «مجهولون في الأرض و معروفون في السماء» مي‏خوانند، يعني گمنام در زمين و نام‏دار در آسمان؛ مزار شهيد گمنام هم، هم‏چون فانوس پرفروغي، راه‏گم‏کردگان درياي پرتلاطم اين دنيا را به ساحل نجات و هدايت مي‏خواند و نور اميد را بر دل‏هاي کشتي‏شکستگان اقيانوس معنويت مي‏تاباند. حاجت گرفته ام از شهید گمنام