نصرت الهی

در این روزها کمتر کسی شاید باشد که وقایع دنیای اسلام را پیگیری نکند و برای پیروزی ملتهای مسلمان دعا نکند. بعد از سالها خفقان و وادادگی سران کشورهای اسلامی که پس از شکست در جنگ شش روزه از رژیم غاصب صهیونیستی، همه چیز را از دست رفته می دیدند  و تن به سازش سپرده بودند، پیروزی انقلاب اسلامی در ایران روزنه امید را در دل ملتها زنده نگاه داشت و با شکستهای متوالی آن رژیم منحوس در سالهای 2000 و 2006 و 2008 و افزایش آگاهی و اعتماد به نفس مردم بالاخره در سال جدید میلادی بروز خواسته های مردمی رخ داد.

خوب است یک بار دیگر سوره نصر را بخوانیم و برای قیام جهانی مولایمان حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف دعا کرده و زمینه ظهور ایشان را فراهم سازیم.

/ 3 نظر / 17 بازدید
بنده خدا

با عرض سلام وخسته نباشید انشاالله روزی را شاهد باشیم،که دنیا بدین سان رقم بخورد. خداوند بزرگ را شاکرم که اساتیدی به این اندازه فهیم و متدین داشتم و دارم .

ایستگاه

و سالهاست در پس پرده اشک، کوچه باغ نگاه مهربانت را در تجسّم آه می بینم، سالهاست نگاهم بی ترانه حرفهایت مانده، و سالهاست دیوار زمان، انتظار شکستن را می کشد...

ایستگاه

بی تو اینجا همه در حبس ابد، تبعیدند سالها، هجری و شمسی همه بی خورشیدند سیرتقویم جلالی به جمال توخوش است فصلها راهمه با فاصله ات سنجیدند توبیایی همه ساعتها، ثانیه ها از همین روز همین لحظه همین دم عیدند اللهم عجل لولیک الفرج