بهار و فرهنگ

این روزها هوای بهاری بسیار دلچسب و فرح انگیز است. هر چند وسط روز هوا گرم می شود ولی اول صبح و غروب تا شب دارای نسیمی خنک و سبک است و بوستانها و مکانهای عمومی تفریحی مردم را جذب خود نموده اند.

خنده و بازی کودکان همراه با قدم زدنهای بزرگترها و ورزش جوانان از یک سو و بساط چای و عصرانه و گاهی شام و دور هم نشستن خانواده هایی که در فضاهای سبز نشسته اند از سویی دیگر، جلوه زیبایی از اجتماع اطراف ما را نشان می دهد.

امنیت این فضاها را باید سپاسگذار بود و کیفیت این اجتماعات را باید افزایش داد.

جای خالی نمایشهای خیابانی یا شاهنامه خوانی و حافظ خوانی و یا سایر فعالیتهای فرهنگی و هنری در این مکانها احساس می شود. بعدا در مراسم و برنامه هایی خواهیم گفت که چرا جوانان ما از ادبیات ایران دور هستند و یا با برخی آداب اسلامی فاصله دارند و یا دچار دوست ناباب و اعتیاد و ... شده اند!!!

از دست دادن فرصتها در امروز جبران خسارتهای بزرگ فردا را در پی خواهد داشت.

هر یک از ما باید قدمی برداریم

/ 4 نظر / 18 بازدید

سلام خیلی خوشکل شده . واقعا بهاریه![گل]

نیلوفر

سلام استاد خوبین این قالب جدید وبلاگتون باعث شده که خوندن یکم سخت باشه.استاد فکر نیم کردم تا این حد سنتی باشین

نیلوفر

سلام استادعزیز حالتون خوبه استاد تا زمانی که وبلاگ ما بود تشریف نیاوردین نظر بدین حالا داریم از این دنیای مجازی خداحافظی می کنیم خوشحال می شم نظرتون را بدانم

مهدی آقائی

یا تشکر از کسانی که در مورد قالب جدید تذکر داده اند. به نظر می رسد بعضی افراد وبلاگ را با مرورگر فايرفاكس مشاهده مي كنند. چنانچه با مرور گر IE ملاحظه شود خوانايي مناسبي دارد.