دکتر هراتی

دکتر احد هراتی استادیار و عضو هیئت علمی گروه کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد و استاد راهنمای من (supervisor) در دوره دکتری می باشند.

ایشان متولد مشهد می باشند و مهندسی کامپیوتر خود را در گرایش سخت افزار از دانشگاه صنعتی امیرکبیر اخذ نموده اند. کارشناسی ارشد را در دانشگاه تهران در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش هوش ماشین و رباتیک گذرانده اند و مدرک دکتری تخصصی خود را در موسسه فناوری فدرال سوئیس در شهر زوریخ (Swiss Federal Institute of Technology in Zurich) در سال 2008 میلادی اخذ نموده اند.

اطلاعات بیشتر در مورد ایشان در آدرس زیر قرار دارد:

http://a.harati.profcms.um.ac.ir/

امیدوارم در طول دوره دکتری از توانمندیهای این استاد گرانقدر بهره لازم را ببرم.

/ 3 نظر / 70 بازدید
یک دانشجو

استاد مجددا تبریک می گم استاد به نظر شما منابع کدام موسسه برای ارشد کامل تر و جامع تراست؟

student

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه سئوالی دارم از شما که ذهنم رو آشفته کرده یکی از اساتیدی که چند سال است تلاش میکند دکترا پذیرفته شود والحق هم خبره است وحقش است که پذیرفته شود اما نمی شود ( طبق گفته های خودش) اما شما پذیرفته شدید!! منظور من اصلا این نیست که شما صلاحیت ندارید نه ... اما...!!؟؟

یک دانشجو

من در حال حاضر دانشجوی دکتر هراتی هستم و واقعا به شاگردی ایشون افتخار می کنم اما ایشون بیش از هوش بسیار بالا و علم فوق العاده اشون برای من نمونه ی یک انسان بسیار شریف و اخلاق مدار هستن نمونه ی یک مسلمان کامل خلاصه که اگر چه همیشه اظهار تواضع و شکسته نفسی دارن اما ایشون نقش مهمی در زندگی فکری من ایفا کردن .امیدوارم خداوند هم نقش زیبایی به زندگیشون بزنه اگه می تونید از طرف من هم بهشون بگید که چقدر در زندگی دیگران مهم هستن و خیلیها ازشون متشکرن از جمله من اگرچه اسمم محفوظه!مرسی