انتخابات و دانشگاه

امسال برگزاری انتخابات ریاست جمهوری همزمان با امتحانات خردادماه دانشگاه ها شده است. وزارت علوم در حرکتی قابل توجیه (به زعم خود) دانشگاه ها را موظف نمود در بازه 20 خرداد تا 2 تیر امتحان برگزار نکنند و حضور پر شور دانشجویان در انتخابات را علت آن بیان کرد!

 و بسیاری از دانشگاه ها به خصوص انواعی از آن که چرخشان با هزینه مستقیم دانشجویان می چرخد باز با توجیه پیروی از دانشگاه های بزرگ و دولتی 2 تا 3 هفته از ترم تحصیلی را کوتاه کردند و برای آسودگی از ندای وجدان، اساتید و دانشجویان را در عملی انجام شده قرار دادند که کلاس های فشرده و طولانی و حتی روز جمعه را تحمل کنند.

چه آموزشی داده شود و چه بهره آموزشی نصیب دانشجویی گردد که در شرایط عادی نیز بایستی با ترفندهای مختلف مطالب را برای بعضی از آنان تبیین کرد...!

و دانشجو چه وقت فرصت تمرین و مرور درس را داشته باشد؟

خوشبختانه مجموعه مدیران و اساتید موسسه آموزش عالی خراسان با واقع نگری و دلسوزی، ترم تحصیلی را کوتاه نکردند و هزینه های افزایشی را در شرایط اقتصادی کنونی پذیرفتند تا دانشجویان بتوانند با آرامش خاطر به تحصیل خود ادامه دهند.

تقدیر و سپاس خود را نثار این عزیزان به ویژه آقای دکتر خواجوی ریاست محترم دانشگاه و آقای دکتر کاظمی معاوونت محترم آموزشی می کنم.

/ 3 نظر / 21 بازدید
حمید خورشاهی

با سلام متاسفانه تمامی دانشگاههایی که اینجانب تدریس دارم ژایان کلاسها 2/3 وشروع امتحانات4/3میباشد! و ژایان امتحانات 18/3 بسیار امتحانات فشرده است! از این اقدام دلسوزانه شما در دانشگاه خراسان که در بین موسسات آموزش عالی ,بسیار نادر نیز میباشد متشکریم

یکی از دانشجویان قدیمی شما

منم موافقم

مرتضی همتی فر

سلام علیکم موفقیت موسسه آموزش عالی خراسان بخاطر همین توجهات است انشاالله که موفق باشید التماس دعا