مدیر گروه کامپیوتر

از تاریخ 15 دی ماه 1387 طی حکمی از طرف معاونت آموزشی موسسه آموزش عالی خراسان به عنوان مدیر گروه کامپیوتر تعیین شدم، یک انتصاب. این حکم در سال بعد از آن هم تمدید شد و دوره دو ساله مدیرگروهی در حال خاتمه یافتن است.

با توجه به مسئولیت سنگین اجرایی این پست، تقاضا کرده ام که شخص جایگزینی برای دوره بعدی تعیین شود تا بتوانم بیشتر به مسائل علمی و پژوهشی توجه کنم.

در این دو سال هم به کارگیری تجربه بوده و هم به دست آوردن تجربه. قطعا موارد بسیاری بوده که می تواند بهتر انجام شود و فرصتهایی که می توان به وجود آورد. امیدوارم که توانسته باشم نمره قبولی را در این مسئولیت کسب کنم و آرزوی توفیق برای مدیر گروه بعدی را دارم.

/ 16 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دالاي لاما

سه اصل را دنبال كن: محترم داشتن خود، محترم داشتن ديگران ،جوابگو بودن در قبال تمام كنش هاي خود

حاضر جواب

جوابیه به ان دانشجو معترض کاش روشن شفاف سخن می گفتین مثلا می گفتین استاد اقایی شما این کار کردین شما ان کار کردین بعد هم هرکس درقبال کاری که انجام می دن ژول می گیرن خوبه اساتید حداقل سرکلاس می یان دلال زمین که نیستند

از دیار گمنامان

ای بابا ای بگیرو ببندا چیه!!!!دستتون از یقه هم بر دارین...نه تو بردار تا بگم ..خب این صندلی به کسی وفا بقا نداشته مهندس آقایی هم هر چی دو دوتا چارتا کرده دیده نه نمیشه مشغلش زیاده یا هرچی که خودشون می دونن ...به هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند...ما می تونیم از این زاویه هم به قضیه نگاه کنیم که مهندس به ما خبر داده که یهو با دیدن یه قیافه تازه به عنوان مدیر گروه شوک نشیم...دوستان زندگی ساده تر و زیباتر از اون که پشت سر هم صفحه بزاریم.......ما که ترم اولیم تو این امر مداخله نمی کنیم به هر حال قضاوت راجع به دیگران از دین انسان سرچشمه می گیره ...ما که گردنمون از مویی باریک تر...کلهم جماعت نت نشین موفق باشین...جمیعا صلوات ...زندگی یعنی این [بغل] [گل]

میلاد

بابا مهندس آقای با اینا چیکار کردین که اینجوری شاکی هستن. دوستان مهندس زمانه ما که خیلی خوب بودنو به هر هال همه یک سری معایبی دارن دیگه ولی انصافا مهندس آقای کم نمی زاشتن. مهندس آقای حالتون چتوره؟خوش و خرمین؟ مهندس کلاس ها کما کان جدا برگزار میشه؟(دخترا یک کد و پسرها یک کد).به هر حال هر کجا که میرین موفق باشین.

آشنا

به نظر من درسته مهندس آقایی خیلی سخت میگیرن ولی احترام و وقتی که برای دانشجو میذارن قابل تقدیره.و در ضمن گل بی خار وجود نداره.

این نیز بگذرد...

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم ...

محمد ب

تو موسسه ما که شما استاد هستید،اما امیدواربودم مدیرگروه بودید.ظاهرابعضی از بچه های موسسه خراسان قدر شما رو نمی دونن ،پس اگر مدیر گروه موسسه سجادو می داشتن چی می گفتن؟

فاطمه

محمد ب۱٢:۳٦ ‎ق.ظ - دوشنبه، ٤ بهمن ۱۳۸٩تو موسسه ما که شما استاد هستید،اما امیدواربودم مدیرگروه بودید.ظاهرابعضی از بچه های موسسه خراسان قدر شما رو نمی دونن ،پس اگر مدیر گروه موسسه سجادو می داشتن چی می گفتن؟ ما خیلی هم قدر استاد و مدیر گروهمون رو میدونیم.

مدیر گروه کامپیوتر دانشگاه سجاد انسان فهیم و پر تلاشیه! از هر نظر کامل. اگه هم سخت گیری هست به خاطر سیستم آموزشی و دانشگاه است به مدیر گروها چندان مرتبط نیست. متاسفانه دانشجوها همه اشکال را از مدیر گروه ها میدانند نه دانشگاه.

و چون عضو هيئت علمي هستم از طرف وزارت علوم نيز بررسي و تاييد شده ام. باباااااااا!! تائید!! تائید!! ببخشید کی شما رو تائید کرد!! مهم اینه که از نظر اون تائید یعنی چه!! بله! تائید! تائید!