گروه کامپیوتر موسسه آموزش عالی خراسان

موسسه آموزش عالی خراسان از سال 1384در رشته کاردانی نرم افزار و از سال 1385 در رشته کارشناسی نرم افزار و کاردانی سخت افزار و از سال 1386 در رشته کارشناسی سخت افزار اقدام به جذب دانشجو نموده است.

در طول این مدت آقای مهندس علی خرمی مدیریت گروه کامپیوتر را بر عهده داشتند و با تلاش و پیگیری ایشان، در حال حاضر، موسسه دارای سه عضو هیئت علمی تمام وقت و چهار عضو هیئت علمی نیمه وقت در گروه کامپیوتر می باشد و بسیاری از مشکلات زمان راه اندازی موسسه برطرف گردیده است.

گویا تقدیر اینچنین بوده که ایشان بنا به دلایلی و در جهت حفظ روند پیشرفت موسسه از این سمت کناره گیری نمایند.

از طرفی آقای دکتر علی کارساز که از اساتید مجرب و با ارزش گروه برق موسسه می باشند از امروز به طور رسمی به عنوان معاون آموزشی موسسه فعالیت خود را آغاز نمودند و من نیز با حکم ایشان از امروز به طور رسمی به عنوان مدیر گروه کامپیوتر موسسه شروع به فعالیت نمودم.

امیدوارم با استعانت از خدای متعال و با همکاری با دیگر اساتید محترم بتوانیم خدمات علمی بهتری را به جامعه علمی و به ویژه دانشجویان عزیز موسسه آموزش عالی خراسان ارائه نماییم.

/ 2 نظر / 10 بازدید
محمدرضا مقیمی

سلام عرض خسته نباشید خدمت شما استاد گرانقدر وبلاگتون رو دیدم خیلی خوبه ، از این طریق هم دانشجو ها میتونن با شما در ارتباط باشن ،فقط چرا اپدیت نمیکنین؟

سمیرا

با سلام فقط میتونم بگم حیف که زودتر ازاین نتونستم از محضر جنابعالی استفاده کنم خسته نباشید و به قول همه،خداقوت