فعالیت در کانون فرهنگی

قبلا در خصوص فعالیت در کانون فرهنگی فداییان اسلام نوشته بودم.

دفترچه ای از زمان کانون را در اختیار دارم که دیروز آن را نگاه می کردم. در آن زمان مسئول دریافت کمکهای نقدی اعضای کانون و اهالی محله و مسجد من بودم. این کار از آذر 1372 تا خرداد 1373 بر عهده من بود. بعضی عدد و رقم ها جالب و در خور توجه است: هر یک از اعضا ماهانه 500 ریال پرداخت می کردند حتی موردی وجود دارد که فردی ماهانه 200 ریال کمک می کرد و حداکثر کمک ماهیانه که توسط یکی از نمازگزاران مسجد پرداخت می شد 1500 ریال بود.

یک اردوی یک روزه 25 نفره با مینی بوس به داغستان داشتیم که مبلغ 30.000 ریال کرایه مینی بوس شده است. 2 کیلو حبه قند را 2000 ریال خریده ایم و 300 ریال هزینه استفاده از تاکسی تلفنی شده است.

با همین کمکها و اخلاص و اشتیاقی که در بچه ها بود و حمایتهای خانواده ها به خصوص خانواده خودم چه کارهای بزرگی در کانون انجام شد. خداوند را بر این توفیقات سپاسگذارم و آرزوی تداوم آنها را دارم.

این را هم بگویم که در همان سال 1373 که در دانشگاه صنعتی امیرکبیر قبول شدم بلیط قطار درجه 2 مشهد تهران 5040 ریال بود.

/ 3 نظر / 18 بازدید
نیلوفر خانم

سلام استاد واقعا خوش به حال که نسل قبل ما هستین حالا ببینید ما ج می کشیم

پروژه

برای دیدن پروژه های سالهای قبل باید چه کار کرد. به استاد راهنما گفتیم . گفتند ندارند. یا نمی تونند بدهند میشه از هر استاد یک نمونه از پروژه های سالهای قبل که خوب و نمونه اند معرفی کنید. ما نمی دونیم برای انجام پروژه چه کار کرد. خود استاد ها هم نمیدونند. استاد راهنمای مان شما نیستید. از استاد های دیگه یک یا دو نمونه ژروژه خوب بیارید سر کلاس از.دور ببینیم. تا بدونیم خوبی در چیه

چرا مطلب جدید نمیذارین خسته شدیم از بس اینو دیدیم[ناراحت]