خوابگاه ملا محسن فیض کاشانی

در دوران کارشناسی ارشد در دانشگاه تهران در خوابگاه ملا محسن فیض کاشانی انتهای خیابان کارگر شمالی که با سرویس به بالای تپه های نزدیک اتویان همت می رفتیم و در مسیر از کنار مرکز تحقیقات مخابرات ایران و سازمان انرژی اتمی عبور می کردیم اسکان داشتم. همانطور که متوجه شدید نام خوابگاه دوران کارشناسی و کارشناسی ارشد من خیلی مشابه بود.

در این مجموعه خوابگاه ها یک ساختمان به نام ملا محسن فیض کاشانی بود که گویا توسط خیرین شهر کاشان ساخته شده بود و مقرر شده بود دانشجویان این شهر بدون خوابگاه نمانند اما با توجه به وجود ظرفیت ما هم در این ساختمان اسکان داشتیم. کلاً دانشجویان فنی در مقطع کارشناسی ارشد در این مجموعه اسکان داده شده بودند و دانشجویان کارشناسی در کوی دانشگاه بودند. البته تابستانها ما هم در کوی دانشگاه اسکان می یافتیم.

از دانشجویانی که در این دوران در خوابگاه با آنها زندگی کردیم اسامی زیر را به یاد دارم: صفر شریفی، جعفری، حسن کیومرثی، صادق جمالی، علیرضا مروجی هاشمی، غلامی نژاد، فواد قادری

/ 1 نظر / 79 بازدید
م ح براتی

با سلام و عرص ادب و احترام خسته نباشید گر چه دیر هست ولی تولد این وبلاگ رو تبریک می گم.[گل] با خوندن این وبلاگ خیلی چیزها یاد گرفتم. یکی از این چیزا ثبت خاطرات شیرین و تلخ روزهایی که مثل باد می گذره و دوستانی که اگر نامشون رو یادداشت نکنی خیلی زود خاطراتشون به سلولهای عصبی انتهایی مغز منتقل میشه که با هیچ الگوریتمی نتوان اونها رو جستجو کرد. امیدوارم همواره در زندگی موفق و موید باشید.