آزمون دوره دکتری

من در سال 1380 مدرک کارشناسی ارشد گرفتم. یادم هست در دانشگاه امیرکبیر یکی از دانشجویان ورودی قبل از ما دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد را در همان دانشگاه خوانده بود و دکتری هم در همان دانشگاه قبول شده و 2 سال خوانده بود و بعد از 2 سال ادامه تحصیل را رها کرده بود. این خبر تاثیر زیادی بر روی علاقه به ادامه تحصیل من داشت و پس از فارغ التحصیلی برای دوره دکتری اقدام نکردم و جذب بازار کار شدم.

حتی در سالهای بعد نیز این امر را دنبال ننمودم تا اینکه دوباره برای تدریس به دانشگاه برگشتم. حالا با تشکیل خانواده و داشتن دو فرزند و فاصله چندین ساله از مقطع قبلی و همچنین شفاف نبودن پذیرش دانشجو در دوره دکتری، از یک طرف و آنچه در طول دوره دکتری به دست خواهد آمد از طرف دیگر، انگیزه و وقت و اقبال زیادی لازم است تا بتوان به ادامه تحصیل در مشهد موفق گشت.

/ 2 نظر / 14 بازدید

اگه نمی خواین درس بخونین چرا این قدر بهانه می یارید. از اول وبلاگ تا آخر همش میگید می خوام بخونم اما ...!!! شما درس بخون نیستید و مهمتر هیچ وقت هم قبول نمی شید!!!! ختم کلام! چرا فکر می کنید می تونید قبول شید؟؟؟ بیخیال

ZA

به یاد داشته باشید که می توانید بدون توجه به آنچه که بوده ایدو یا آنچه هستید با ذهنیت مثبت به همه آنچه که می خواهید برسید!