هدفمندی یارانه ها و فناوری اطلاعات

بالاخره بعد از سالها بحث در خصوص لزوم اصلاح روش پرداخت یارانه ها، و تصویب قوانین و ایجاد سازمان مربوطه و جمع آوری اطلاعات خانوارها و افتتاح حساب و واریز نقدی از روز یکشنبه 28 آذر 1389 اصلاح قیمتها آغاز شد و قیمت برخی از حاملهای انرژی تغییر نمود و مردم و مسئولین منتظر واکنش و بازخورد این مرحله مهم در جامعه می باشند.

اما آنچه مورد نظر من است سهم فناوری اطلاعات و ارتباطات و به ویژه صنعت نرم افزار در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها می باشد.

بی شک اجرای این قانون بدون استفاده از بسترمناسب و توانایی های حوزه فناوری اطلاعات امکان پذیر نبود و البته ادامه آن نیز وابسته به آن خواهد بود. امید که این اتفاق بزرگ بتواند ارزش و اثر گذاری نرم افزار را در جامعه و به خصوص مدیران سازمانها و نهادها افزایش دهد و رونق آن را در پی داشته باشد و ایران عزیزمان بتواند رشد خود را در همه جوانب با بکارگیری صحیح فناوری اطلاعات و ارتباطات، سرعت ببخشد.

/ 3 نظر / 16 بازدید
از دیار گمنامان

اینا چیه دورخودت جمع کردی؟یه وقت چشم باز می کنی می بینی همشون توهم بودن ...اما دیگه دیره

shakiiiiiiiiiiiiiii

گوربابایییییییییییی هرچی درس و مشق...دانشگاه که نیس دانشگاو....فقط بلدین پروبال آدم قیچی بزنین...خداازسرتقصیرتون نگذره اینا آثار ماتاخره...........

غولومی فضول

معلم عزیز: قدوم سبز تو سبزینه کوچه های زندگی و صفا بخش خاطره پر دغدغد ی ماست. دل دریایت لبریز از آرامش باد همچون کوه استوار در حوادث روزگار باشی.