سال نو مبارک

سال 1391 هجری شمسی را در حالی شروع می کنیم که نامگذاری این سال توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی مزین شده است.

خوب است به دور و اطراف خود نگاه کنیم و ببینیم آنچه در منزل، دانشگاه، محله و شهر خود می بینیم چقدر ایرانی است یا خیر. هر کسی بهتر است از زندگی شخصی خود شروع کند. اگر هر نفر فقط تصمیم بگیرد یک محصول مورد نیازش را ایرانی بخرد و از تواناییهای هموطن خود استفاده کند بسیاری از مشکلات همدیگر را رفع کرده ایم. البته لازم است مدیریت اقتصادی جامعه تحت نظارت مناسبی باشد تا در همه شئون مواد اولیه تا تحویل به مشتری، تمام خدمات و کالا و سرمایه و سود سرمایه ایرانی باشد و به ایرانی بازگردد.

یکی از مهمترین زمینه های به کارگیری تولید ملی، در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات است که محصولات داخلی و تجربه و توان نیروهای ایرانی در تولید و نگهداری و حتی صادرات نرم افزار و سخت افزار مورد توجه اساسی قرار گیرد.

/ 3 نظر / 16 بازدید
جمعی از دانشجویان

استاد سال نوتون مبارک فک کنیم سال رو خوب شروع کردید و حسابی خوش گذشته جون خیلی تغییرات داشتید و حسابی سال بهتون افتاده و ماشائ ا.... پرو پیمون شدید[نیشخند][چشمک] یک پیشنهاد داشتیم استاد:برای درک بهتر درس اگر مساله ها رو که حل میکنید دلیل استفاده اون دستور را بگید که چرا و با توجه به کدوم خط مساله این دستور انتخاب شد فهم و درک بچه ها بالا میره و بهتر متوجه میشن چون همون طور که خودتون متوجه شدید بچه ها توی کد نویسی خیلی مشکل دارن مخصوصا این زبان جدید و کم کم با حجم درس و پایان ترم و ترم آخر این یک معضل اساسی میشود نمیدونیم با زهم تجربه شما بیشتر اما اون فن رو شما باید بلد باشید و بزنید که بچه ها بیشتر متوجه قسمت عملی درس بشن تشکررررررر

جمعی از ........

راستی استاد چرا شما به این مسئله اعتقاد ندارین که: ادم یک چیز رو دقیق و کامل و کاربردی و مفید متوجه بشه بهتر از این هست که 1000 موضوع رو در ذهن داشته باشه اما هیچ کدومش پایه ای و کاربردی و اساسی نباشه؟!!!!

مرتضی همتی فر

با سلام امیدوارم سال خوبی را پیش رو داشته باشید یا علی